telewizjabilgoraj.pl

Kliknij i ogladaj

Rozmowa z trenerem Szóstki Biłgoraj Romanem Murdzą

Publikujemy pierwszy wywiad z Romanem Murdzą jako selekcjonerem Szóstki Biłgoraj. Zobacz, kim jest nowy trener, jakie odniósł sukcesy, jaki ma pomysł na drużynę oraz jak ocenia jej szanse w nowym siatkarskim sezonie i jakich zespołów się obawia.
Dodano: 2012-08-07, 2024-03-21 , zródło: www.telewizjabilgoraj.pl
Odslon: 12105
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

(2012-08-30 00:07:31)

WITAM
> Artykuł i film o pielgrzymce obejrzałem dopiero dzisiaj w kilka dni po powrocie z pielgrzymki i chciałbym podzielić się kilkoma refleksjami. Od wielu lat chciałem wziąć udział w pieszej pielgrzymce do Częstochowy lecz brak czasu (14 dni) ciągle mi to uniemożliwiał. Na pielgrzymkę rowerową wystarczyło poświęcić tylko 5 dni więc pełen obaw o to czy podołam (nigdy wcześniej nie jeździłem rowerem dalej niż 30 km) z dużym bagażem intencji wyruszyłem w drogę. Teraz ze swojej decyzji jestem bardzo zadowolony bo zapewniam, że wjazd na Jasną Górę rowerem zapewnia trudną do opisania wewnętrzną duchową satysfakcję. Jest to zupełnie inne przeżycie niż pielgrzymka autokarowa czy podróż własnym samochodem. Po rozmowie z innymi uczestnikami pielgrzymki wydaje mi się, że każdy kto raz weźmie udział w takiej pielgrzymce będzie tak pielgrzymować w przyszłości. Dobrze wyważona trasa, niezbyt długie etapy(mogły by być nawet nieco dłuższe, by więcej czasu spędzić na Jasnej Górze), poruszający się ciągle z pielgrzymką samochód serwisowy (do przewozu bagaży,posiłków regeneracyjnych, napojów oraz zaplecza serwisowego) dawało uczestnikom pewien komfort i duże poczucie bezpieczeństwa.
> Osobiście chciałbym podziękować Państwu Lipińskim, Panu Korniakowi (który jako uprawniona osoba zapewniał pielgrzymom bezpieczny przejazd przez wszystkie skrzyżowania na trasie) oraz ks. Tadeuszowi za trud włożony w przygotowanie i organizację tej pielgrzymki.
> Zachęcam do udziału w tej formie rekolekcji w drodze. Zapewniam, że nie wymaga to posiadania wyczynowego sprzętu i specjalnych treningów.

Dodaj komentarz:

Imię:
E-mail:


Treść:
 


Kategoria: Aktualności

Nowe

Wróć do góry