telewizjabilgoraj.pl

Eleni z koncertem w Biłgoraju

Koncert Eleni, zakończył tegoroczne obchody Papieskiego Dnia Dziękczynienia, który odbył się w Biłgoraju. Piosenkarka pochodzenia greckiego, wykonała swe największe przeboje. Widzowie mogli wysłuchać piosenek po polsku i w języku greckim.
Dodano: 2022-06-25, źródło: www.telewizjabilgoraj.pl
Odslon: 11637
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:

Imię:
E-mail:


Treść:
 

Eleni z koncertem w Biłgoraju


Odslon: 11637
Data dodania: 2022-06-25 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Koncert Eleni, zakończył tegoroczne obchody Papieskiego Dnia Dziękczynienia, który odbył się w Biłgoraju. Piosenkarka pochodzenia greckiego, wykonała swe największe przeboje. Widzowie mogli wysłuchać piosenek po polsku i w języku greckim.

Boże Ciało. Bóg w postaci chleba


Odslon: 4417
Data dodania: 2022-06-16 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Jaki jest sens procesji - wynoszenia Chrystusa w postaci chleba z kościoła i pokazywania ludziom? W co wierzymy jako katolicy, gdy odsłaniamy Hostię w monstrancji i towarzyszymy Jej na drodze procesji? Czy to tylko kawałek chleba, przed którym klękamy? A może my katolicy praktykujemy „bałwochwalstwo”?

Od chodzonego do poloneza


Odslon: 3627
Data dodania: 2022-06-13 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Wspólne odtańczenie poloneza przez uczestników Dnia Polskiego Folkloru w Biłgoraju jest już tradycją. Kolorowy korowód, przechodzi z BCK do parku za Urzędem Miasta. Tutaj przy muzyce na żywo, wokół fontanny tańczy kilkaset osób.

Koncert Marcina Stycznia "Ta droga"


Odslon: 7358
Data dodania: 2022-05-14 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Moc atrakcji na Noc Muzeów przygotowano w Biłgoraju. Wystawy, koncert, rozmowy z pasjonatami i specjalistami - to wszystko zaproponowało zwiedzającym Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju. Wszystkie atrakcje dostępne były bezpłatnie.

Rzepka Juliana Tuwima wg. rodziców z Goraja


Odslon: 4571
Data dodania: 2022-05-08 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Parafia św. Bartłomieja w Goraju, Cebularze - Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Goraja oraz mieszkańcy Goraja zorganizowali na placu obok szkoły festyn rodzinny. Wydarzenie było częścią świętowania wspomnienia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, jednego z głównych patronów Polski.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk na jubileuszu 80-lecia Biłgorajczyka


Odslon: 3845
Data dodania: 2022-05-06 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Jan Kowal "Biłgorajczyk" świętuje 80-te urodziny. Publicysta, filantrop i działacz społeczny, wspólnie z gminą Księżpol na uroczystości zaprosili wszystkich. Jedną z atrakcji był występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".

Solidarni z Ukrainą. Pierwszy taki koncert w naszym powiecie


Odslon: 3333
Data dodania: 2022-03-06 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Zespoły z gminy Księżpol i Łukowa oraz soliści wystąpili na koncercie "Solidarni z Ukrainą", który odbył się w kościele filialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rakówce. Wydarzenie było podziękowaniem dla tych wszystkich, którzy w pomoc uchodźcom i walczącej Ukrainie się włączają. Była także okazja by swym groszem uchodźców jeszcze wesprzeć.

Studniówka Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących


Odslon: 4098
Data dodania: 2022-02-27 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Krokiem poloneza, maturzyści Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących rozpoczęli dziś bal maturalny. Studniówka odbyła się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. Za symboliczne 100 dni, młodzież przystąpi do egzaminu dojrzałości.

Studniówka uczniów ZSZiO


Odslon: 5083
Data dodania: 2022-02-19 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, bawili się na balu studniówkowym. Bal maturalny był czasem oderwania się od rzeczywistości i szaleńczej zabawy. Jak przekonywał Leopold Staff: -Bo coś w szaleństwach jest z młodości, wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu, co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu.

Bal maturalny uczniów biłgorajskiego ONZ-tu


Odslon: 3149
Data dodania: 2022-02-12 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Uczniowie klas maturalnych I LO im. ONZ w Biłgoraju, 12 lutego br., bawili się na balu maturalnym. Tradycyjnie studniówka rozpoczęła się odtańczeniem poloneza, a miłej zabawy maturzystom życzyli dyrekcja, rodzice, starosta oraz poseł Beata Strzałka.

Hej kolęda, kolęda w Majdanie Starym


Odslon: 2752
Data dodania: 2022-01-31 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W kościele parafialnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym, odbył się dziś gminny koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda, kolęda". Przed publicznością wystąpiły gminne zespoły i chóry, łącznie w dwugodzinnym koncercie wystąpiło 12 podmiotów muzycznych.

Studniówka uczniów biłgorajskiego Elektryka


Odslon: 2996
Data dodania: 2022-01-29 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, maturzyści 2022 roku, jako pierwsi od czasu ogłoszenia pandemii Covid-19, bawili się na balu maturalnym. Studniówka, w której uczestniczyli uczniowie siedmiu klas maturalnych oraz nauczyciele odbyła się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim.

Koncert kolęd Oli i Ali Tracz


Odslon: 2752
Data dodania: 2022-01-23 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W kościele św. Jana Pawła II odbył się dziś koncert kolęd w wykonaniu młodych artystek, sióstr Oli i Ali Tracz. Wydarzenie odbyły się w ramach kolędowania ze św. Janem Pawłem II, który - pod patronatem Portalu bilgoraj.com.pl - organizuje Fundacja "Gaudium et Spes".

Koncert kolęd w wykonaniu Gosi Andrzejewicz


Odslon: 2010
Data dodania: 2022-01-23 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Gosia Andrzejewicz wystąpiła dziś w Biłgoraju. Artystka zaśpiewała polskie kolędy i pastorałki oraz własne piosenki świąteczne. Wydarzenie odbyło się w ramach "Kolędowania z Janem Pawłem II", który - pod patronatem Portalu bilgoraj.com.pl - reorganizowała Fundacja "Gaudium et spes".

Maciej Miecznikowski na Kolędowaniu z Janem Pawłem II


Odslon: 2238
Data dodania: 2022-01-08 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W kościele świętego Jana Pawła II odbył się dziś koncert kolęd i piosenek świątecznych Macieja Miecznikowskiego. Była to druga odsłona tegorocznego "Kolędowania z Janem Pawłem II", organizowanego pod patronatem Portalu bilgoraj.com.pl przez Fundację "Gaudium et Spes".

Koncert kolęd Zespołu Communico


Odslon: 2096
Data dodania: 2022-01-06 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W kościele parafialnym pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju, odbył się dziś koncert kolęd. W bożonarodzeniowym repertuarze zaprezentował się Zespołu Communico, tworzony przez biłgorajską młodzież oraz zaproszeni muzycy.

Gorajskie diabełki


Odslon: 2916
Data dodania: 2021-12-31 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Tradycyjnie wczesnym wieczorem, tuż po Mszy świętej i wieczornych nieszporach, na gorajskim rynku odbył się spektakl, w którym pożegnano stary i powitano Nowego Roku. W sądzie nad 2021 roku udział wzięli - obok mieszkańców - diabły, anioły, śmierć, strażacy czy Żyd

Spotkanie opłatkowe Rady Miasta Biłgoraja


Odslon: 1965
Data dodania: 2021-12-26 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Rekonstrukcja grudnia 1981 roku


Odslon: 2122
Data dodania: 2021-12-18 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Rekonstrukcja grudnia 1981 roku to pierwsze z wydarzeń podczas dwudniowych regionalnych obchodów 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, które odbywają się w ten weekend w Tarnogrodzie. Dziś krążące na rynku oddziały ZOMO legitymowały ludzi oraz wyłapywały demonstrujących.

Dni Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej w Biłgoraju


Odslon: 2777
Data dodania: 2021-11-21 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Dziś w Biłgoraju odbyły się Dni Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej. Obok Mszy świętej, był koncert uwielbienia, świadectwo oraz wspólny posiłek. Wydarzenie odbyło się w kościele Chrystusa Króla, przewodniczył mu biskup Marian Rojek.

Biłgorajka ty Ziemico, Ziemio ukochana


Odslon: 1991
Data dodania: 2021-11-13 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się jubileuszu 60-lecia Chóru Męskiego Ziemi Biłgorajskiej „Echo”. Koncertowi Jubileuszowemu towarzyszyła wystawa fotograficzna,- otwarta w dniu koncertu.

Magda Steczkowska w koncercie Moja podróż śladami JPII


Odslon: 2326
Data dodania: 2021-10-24 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Wykopki


Odslon: 4023
Data dodania: 2021-09-25 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Koło Gospodyń Wiejskich w Lipinach Górnych Borowinie, miejscowa straż pożarna i radny powiatowy Józef Borowiec zorganizowali dziś "Święto Ziemniaka". Wydarzenie odbyło się w ramach zadania publicznego realizowanego przy wsparciu gminy Potok Górny "I dla ducha i dla ciała łączy się społeczność cała - II edycja".

W Biłgoraju uczczono ofiary sowieckiej agresji na Polskę


Odslon: 2233
Data dodania: 2021-09-21 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

82. rocznica sowieckiej agresji na Polskę. Uroczystości upamiętniające jej ofiary oraz wszystkich walczących o wolną Ojczyznę uczczono dziś podczas powiatowych uroczystości, które odbyły się na części wojskowej cmentarza przy ulicy Lubelskiej.

II Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego


Odslon: 1880
Data dodania: 2021-09-19 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju i Starostwo Powiatowe w Biłgoraju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego i poseł Beaty Strzałki byli organizatorem II Przeglądu Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego. Wydarzenie odbyło się na dziedzińcu Zagrody Sitarskiej.

Pokaz laserów


Odslon: 2684
Data dodania: 2021-09-13 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

443. rocznica nadania praw miejskich Miasto Biłgoraj. Przed południem uroczystości z udziałem przedstawicieli władz, następnie atrakcje dla dzieci, koncerty i wreszcie na zakończenie pokaz laserów.

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja


Odslon: 2167
Data dodania: 2021-09-10 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Kapsułą czasu i uroczystości podsumowujące rewitalizację Placu Wolności i termomodernizację Urzędu Miasta - tak w Biłgoraju świętowano dziś zakończenie inwestycji wartych łącznie ponad 22 mln zł. We wspólnym świętowaniu obok władz Miasta i jego mieszkańców uczestniczyli także przedstawiciele Sejmu RP, władz wojewódzkich i powiatowych.

Dożynki powiatowe 2021


Odslon: 3186
Data dodania: 2021-08-31 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Dożynki powiatu biłgorajskiego odbyły się 29 sierpnia nad Zalewem Biszcza Żary. W dziękczynieniu Bogu za Jego łaski i ludziom za trud pracy uczestniczyli - obok gospodarz dożynek starosty biłgorajskiego i wójta gminy Biszcza, przedstawiciele wszystkich samorządów gminnych, rolnicy, koła gospodyń wiejskich i przedstawiciele instytucji okołorolicznych.

Dożynki gminy Goraj


Odslon: 2125
Data dodania: 2021-08-29 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

W ostatnią niedzielę sierpnia br., społeczność gminy Goraj świętowała doroczne dożynki. Święto plonów rozpoczęło się od dożynkowego korowodu z wieńcami chlebem, który z gorajskiego rynku przeszedł do kościoła św. Bartłomieja.

Exodus Młodych


Odslon: 2104
Data dodania: 2021-08-17 / źródło: www.telewizjabilgoraj.pl

Już po raz 11. rozpoczął się Exodus Młodych. To ogólnopolskie rekolekcje i spotkanie, które przygotowuje duszpasterstwo młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, są koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, praca w grupach. Będzie także wspólna Eucharystia i nabożeństwa.

znalezionych: 439 na 15 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie


Kategoria: Kultura

Nowe

Wróć do góry