telewizjabilgoraj.pl

Kliknij i ogladaj

Biłgoraj: IV Modelowy Rajd Rowerowy

Ponad 400 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym, który już po raz czwarty wyruszył spod fabryki firmy Model Opakowania.
Dodano: 2011-06-20, 2023-05-06 , zródło: www.telewizjabilgoraj.pl
Odslon: 5217

Ponad 400 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym, który już po raz czwarty wyruszył spod fabryki firmy Model Opakowania.

Uczestnicy mogli wziąć udział w jednej z dwóch tas: I rodzinna: Biłgoraj – Rapy Dylańskie – Biłgoraj (12 km) i II dla zaawansowanych: Biłgoraj – Wola Mała – Wola Duża – Hedwiżyn – Dyle – Cyncynopol – Rapy Dylańskie – Biłgoraj (30 km).

Pierwsi cykliści pojawili się już około godziny dziewiątej, o dziesiątej wyjechała grupa na trasę dla zaawansowanych, a o jedenastej uczestnicy trasy rodzinnej. Przed wyjazdem po rejestracji uczestnicy otrzymali koszulki, chusty, wodę oraz karty uczestnika upoważniającej do posiłku i udziału w losowaniu nagród.

Trzygodzinna wyprawa skończyła się na parkingu za Modelem, gdzie na rowerzystów czekał posiłek regeneracyjny w specjalnie przygotowanym namiocie. Była kiełbasa i karkówka z grilla, ciasto, napoje oraz kawa i herbata.

Przed częścią konkursową był jeszcze pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Mariusza Błaszczyka oraz pokaz akrobacji rowerowych Bike Show w wykonaniu Piotra Sońty.

Jak podkreślali uczestnicy rajdu, był on "modelowo" przygotowany i poprowadzony. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół rowerowej wyprawy oraz zapewnili uczestnikom moc atrakcji po trasie.

Rajd był bezpłatny. Jego głównym organizatorem była firma Model oraz POIT.


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:

Imię:
E-mail:


Treść:
 


Kategoria: Aktualności

Nowe

Wróć do góry